Tanel Veenre on disaininud meeleoluka taldrikute ja tasside sarja Sun King, mis võlub pastelsete ja tumedate värvitoonidega: sambla roheline, sügav baklažaan jt. Värvilistel taldrikutel ja tassidel moodustavad mustreid erinevad loomad: merihobud, kiilid ja põrnikad. Nõud on valmistatud kõige kvaliteetsemast õhukesest luuportselanist – fine bone china.

Pakendiehitus oli autoril paigas – pruunist lainepapist pakend, mida kaunistab kuldse trükiga must pabervöö. Lahendus on hästi läbi mõeldud. Kui võtta pakendist taldrik välja ja eraldada pabervöö, siis on võimalik pakend võtta uuesti ringlusesse. Lisaks saab ringlusesse võtta ka pakendi täitematerjali (villatekk, lainepapp) ja samuti personaliseeriud pabervöö.

Klient soovis teadlikult pakendile pabervööd, mis oleks ilusa ja sügava tekstuuriga. Vaatsime läbi mitmeid variante ning väljavalituks osutus Itaaliast pärit kartong Fedrigoni Tintoretto Ceylon Black Pepper. Uskumatu, aga selle paberi tekstuur ja toon meenutab tõesti pipraterasid.

Siiditrükis jäävad värvid tugevama kaetusega ja trükijälg sile, mis võib jätta paberi tekstuuri varju, seetõttu otsutasime trükkida pabervööd digikuldsega, kus värvid jäävad õhemad. Tulemus jäi imelilne: täiuslik katvus, hea fondi teravus, ilus kuldne toon ja paberitekstuur jäi trükijäljest läbi kumama. Digitrüki suureks eeliseks on võimalus teha lihtsamalt proovitrükki, et veenduda tulemuse toimimises. Ka antud projekti puhul tegime peale esimesi proove tekstifonti natuke suuremaks.

Paberivööd valmistasime soontega ja lisasime juurde liimribad, mis teevad pakendamise mugavamaks.