Nafta värvilised pusad

Nafta Films on Eesti ettevõte, kes alates aastast 2001 on tootnud igas vormis audiovisuaalset sisu (filmid, telelavastused, telereklaamid, VR) ja osutanud tootmisteenuseid Eestis, Lätis, Lapimaal ja Leedus. Nad on tootnud ka filme nagu „Apteeker Melchior“ või „Heiki teisel pool“.

Visuaalsemeedia tootmine nõuab muutlikes tingimustes pikki tööpäevi, ringi reisimist ja lisaks ka head väljanägemist.  NAFTA vajas riideid, mis oleksid mugavate lõigete, ilusate värvide, praktiliste taskutega, lisaks vihmakindlad ja pakuksid päikese eest varju.

Tihti teevad ettevõtted riiete valikul kompromisse. Nafta aga otsustas valida enda meeskonnale just need toodete värvid ja lõiked, mida igaüks ihkas. Valituks ostusid värvid Red Earth, Lava Gray, Natural Raw, Bottle Green, Dusty Mint, Stargazer, Atlantic Blue, India Ink Gray. Tore oli ka seik, et kui terve meeskond valis endale kapuutsita pusad, siis üks armas liige sai endale kapuutsika!

NAFTA ei unustanud ka enda väiksemaid liikemid, kellele tootsime veepõhiste värvidega nunnud MINI pusad. Veepõhised värvid on laste puhul eriti olulised, kuna nende nahk on õrnem ja nad kipuvad asju suhu panema.

Asjaolu, et toodete värvid ja lõiked võivad varieeruda, ei pruugi kliendi jaoks kaasa tuua suuremat kulu. Kui aga toodete lõiked oluliselt erinevad, võib trükkimiseks valmistumine nõuda lisaaega ja vaeva, mis võib tõsta toote kogumaksumust.

Pusad said kõik valmistatud serifitseeritud orgaanilisest puuvillast ja trükitud õhukese kihi ning mattide värvidega. Valdavalt trükkisime graafika valgega, kuid loodusvalged tooted mustaga, et kujundus jääks paremini näha. Stanley/Stella toodete loodusvalge kanagas sisaldab musta säbru, mida pole fotodelt näha.

Oma brändi sõnumi edastamisel ei ole vaja teha kompromisse! Saad valida just need värvid ja lõiked, mis sobivad teie ettevõttega kõige enam.

loe rohkem