Meist

Kind’i lugu

Stuudio KIND sai loodud huviga pakkuda võimalust printida rPETist ja looduslikest materjalidest (sh puuvill, vill, siid) rõiva- ja interjöörikangaid. Sellest ideest kujunes laiahaardelisem konseptsioon disaini- ja trükistuudiost, mis aitab ettevõtteid, organistasioone ja eraprojekte graafilise disaini ja trükilahendustega. 
KINDi tegevus keskendub: kangaste, rõivaste, kottide, esemete, kingituste, interjööri elementide, kinke- ja tootepakendite ja raamatute disainimisele ning trükkimisele.
Meie jaoks on väga oluline, et valmistatud toode väljendaks armastust inimese ja keskkonna vastu, säilitades kõrgelennulise disaini ja ülimalt esteetilise tegumoe.

inimesed

Marius-Guy Allik

Projektijuht

Mariust inspireerivad pabertrükised, mis pakuvad visuaalset emotsiooni või tähendust, mis paneb meid järele mõtlema. Ta leiab, et kõige efektsemad trükiprojektid koosnevad tõesest ideest, hingega tehtud disainist, kvaliteetsetest materjalidest ja trükitehnikatest. Üheksa aastat kogemust trükitootmises ja isiklik huvi on andnud talle suurepärased teadmised materjalidest ja tootmise eripäradest. Tema loovlähenemine ja südamlik projektijuhtimine muudab ka kõige lihtsama kujunduse trükikunstiks! 

Hannah Kivisild

Graafiline disainer, partner

Kujundamisel peab Hannah oluliseks hoolikalt läbimõeldud lihtsust ja empaatiat. Põnev on tema jaoks tunnetada erinevate projektide iseloomu ja visuaalset keelt ning sellest lähtuvalt luua.Kõige südamelähedasem valdkond on talle siiski õppe- ja mänguvahendite disain, mille samanimelist eriala ta Saksamaal kunstikõrgkoolis Burg Giebichensteinis õppis. Tema omaloomingu hulka kuuluvad näiteks õppematerjalid lastele, värviraamatud ja illustreeritud lauamängud. Ta on väga kohusetundlik, nutikas ja suure töövõimega meeskonnaliige!

Helina Allik

Toote- ja ruumidisainer

Helinal läheb silm särama kodumaisest disainist: olgu siis selleks muster- või toonkangad või põnevate lõigetega disainrõivad. Tema just aitab meil välja valida kvaliteetsed tooted, arvestades materjalide eripärasid ja samuti hooajalisi trende. Näiteks peab ta oluliseks, et riided, millele trükitakse oleksid ka kehasõbralikud, kvaliteetsete lõigetega ja eetiliselt toodetud. Igapäevaselt toimetab ta soengumeistrina ja enda vaba aja veedab visandades imelisi kleite ja juhtides koduriideid valmistavat ettevõtet Õdus. 

Maarja Sein

Fotograaf

Maarjale on alati meeldinud jäädvustada kauneid hetki enda ümber. Ja alates hetkest, kui perekond talle kinkis peegelkaamera koos fotokursusega algas tema teekond fotograafina. Talle meeldib püüda kaamerasse ehedaid ja lihtsaid hetki, mida inimesed ei oska või on unsustanud märgata. Tema portfooliosse kuuluvad väga erisugused fotod: toodetest, sündmustest, inimestest, loodusest või ajast. Lisaks on ta soe suhtleja, kes täiendavalt pildistamisele on võimeline fotosessiooni ka kunstiliselt juhtima.