Vastused

tooted

Milliseid trükitehnikaid peamiselt kasutate?

Peamised trükitehnikad, mida esindame on siiditrükk, DTG, tikand, sublimatsioon, latex, tinditehnika, pimetrükk, surutrükk, offset, graveerimine, uv jt. Trükitehnikate valiku juures hindame kõrgelt loodussõbralikkust ja kvaliteetset trükijälge. Trükitehnikate kohta kirjutame regulaarselt enda blogis ja keerulisemate küsimuste korral võib kokkuleppida videokohtumise kodulehelt!

Miks eelistada rohelisi tooteid või materjale?

Rohetooted on puhta lõhnaga või lõhnata, tervislikumad tarbijale ja keskkonnale. Nad pakuvad tugevamat emotsiooni, sest näevad ehedad ja lihtsalt kaunid välja. Liitu kindlasti uudiskirjaga Meist lehel, kui soovid meie toodetest rohkem teada!

Kas tooteid saab tellida ka ilma trükita?

Enamikke tooteid on võimalik tellida ka ilma trükita. Erandlikult nõuavad osad brändid, et nende tooteid võib müüa ainult koos trükiga, aga selleks on meil olemas nutikad lahendused. Tule meie juurde konsulatsioonile ja vaatame võimalused koos läbi!

Kui palju maksab kujundusfaili loomine?

Kujudustööde maksumust mõjutab palju disaineri poolt selleks kulutatud aeg. Väiksemad ja lihtsamad kujundustööd on kiirelt teostatavad, isegi samal päeval. Seevastu keerukamad ja disaininõudlikumad ülessanded on mahukamad, kuna tuleb leida tervikkonseptsioon, anda loominguline panus ja teha palju tehnilist tööd. Täpse pakkumise tarvis palume saata meile kõik kujundust puuutavad ideed, ülesehitus, logod, tekstid, failid, pildid jms!

Kui palju maksab printimine erinevatele toodetele?

Printimise hind tootele sõltub tootest, kogustest ja trükitehnoloogiast. Mida suurem on kogus, seda soodsam on ka trükk. Samuti mõjutavad teenuse hinda ka trükitava ala suurus, asukoht või lehekülgede arv. Täpse pakkumise saamiseks palume meiega ühendust võtta!

Kas keskkonnasõbralikud tooted maksavad rohkem ja on vähem kvaliteetsed?

Valdavalt on hinnatase tavatoodetega tänaseks ühtlustunud, kuid kindlasti võib leida ka erandeid. Enamasti on rohetootjate toodang vägagi kvaliteetne: paksemad materjalid, kvaliteetsed õmblused ja mugavad lõiked, silmapaistev disain ning praktiline tootevalik. Suuresti on tegu tootjatega, kes tahavad tarbida midagi, mis eetiliselt valmistatud, läbimõeldud ja hoiab meie elukeskonda!

Kas tooteid on võimalik näha ja proovida?

Näidiseksemplare on võimalik endale tellida koju, kontorisse või külastada meie stuudiot Telliskivi 60a/2. Kohapeale tulles soovitame eelnevalt aja kokku leppida ja uurida, kas huvipakkuv toode on stuudios olemas. Võta meiega ühendust telefoni või e-posti teel!

tellimine

Kuidas mul on võimalik ette kujutada, milline hakkab trükk tootel välja nägema?

Me saadame alati kavandid enne toote trükki saatmist ülevaatamiseks ja kinnitamiseks. Soovi korral on võimalik kavandat ka muuta!

Millise faili peaksin kujundusse saatma?

Võtame vastu kõik failid ja veendume nende sobivuses! Hästi sobib vektorgraafikas fail, mis on salvestatud järgmistes vormingutes: pdf, ai, eps, cdr. Kui on vaja saavutada trükis väga täpseid värvitoone, soovitame lisada kaasa ka pms värvikoodid.

Kui pikk on toodete tarneaeg?

Tarneaeg sõltub tootest ja sellest, millisest riigist tooted tulevad. Enamjaolt jääb tarneaeg vahemikku 1 päevast kuni 2 nädalani. Kui mingi toote tellimisaeg jääb sulle pikaks, siis alati on olemas alternatiivseid võimalusi, mis on vähem ajamahukad. Täpse tarneinfo anname iga tellimuse puhul eraldi teada.

Kas vajadusel teostate ka kiirtöid?

Mitmeid tooteid on võimalik tellida ka kiirtööna. Üldiselt teenuse kiirus sõltub mahtudest, toodete tarneaegadest, hõivatusest ja samuti disaini- või trükitehnilisest keerukusest. Võta meiega ühendust, et saaksime läbirääkida tootmisajas ja teha kiirtööle pakkumise!

Kui kiirelt teete kliendile pakkumise?

Päringutele vastame enamasti samal päeval esimesel vabal hetkel. Väga kiirete küsimuste korral soovitame meile helistada!

Kas jäi veel mõni küsimus õhku?

Võta meiega ühendust ja vastame heameelega!