kuldsed trükilahendused

Rotermanni kvartalis asuval ajatul ja prestiižsel ilusalongil Savannah on rikas ajalugu ja selle teise korruse ruumidest avaneb fantastiline vaade Rotermanni väljakule. Usaldusväärse trükipartnerina tellivad nad meilt regulaarselt mitmesuguseid trükimaterjale. Nende hulka kuuluvad logoga šokolaadikompvekid, varem tehtud tööde ajalookaardid, märkmelehed ja visiitkaardid.

Varem seisis Savannah silmitsi probleemiga, kus juuksurikeepidel kulusid siiditrükitud logod aja jooksul maha (pideva kemikaalidega kokkupuude ja sagedane pesemise). Mõtlesime välja geniaalse lahenduse, lõigates logo valgest vinüülist ja pressides selle kuumusega kinni juba olemasolevatele keepidele. Selline lähenemine tagas, et tulevikus pole vaja tegeleda maha kuluva värviga. See on üks neist haruldastest juhtumitest, kus kuumpresskile kujunes jätkusuutlikuks lahenduseks.

Salongi fookuses on pakkuda oma klientidele unustamatut elamust. Näiteks kostitatakse kliente kohviga, mille kaaslaseks on salongi logoga kaunistatud tumedad šokolaadid. Salongi põhivärvid on must ja kuldne, kombineerituna valgega, luues elegantse ja luksusliku stiili.

Me trükkisime nende šokolaadile logo koos veebisaidi aadressiga. Šokolaadiruudud on ümbritsetud kuldse kirjaga musta paberist ümbrisega. Kullaga trükkimist saab saavutada spetsiaalse kuldse tindiga, kuid kulutõhusam lahendus hõlmab kulla jäljendamist nelja CMYK-värvi kombinatsiooni abil, mis annab muljetavaldava tulemuse. Valmistasime kolm kuldset trükifaili (erinevate värvikoodidega), valmistasime šokolaadide proovitrükid ja valisime koostöös nende esindajaga soovitud kuldsele toonile lähima vaste.

Väärib märkimist, et paljud trükikojad ei soovi testtrükke teha, eriti tasuta, kuid meie arvates on see oluline klientide rahulolu ja soovitud tulemuse tagamiseks.

Partnerlus Savannahiga peegeldab meie pühendumust pakkuda igas projektis silmapaistvat kvaliteeti ja kliendikeskset teenust.

loe rohkem