vastupidav logo tassidel

Telora Inseneribüroo seisis silmitsi probleemiga, kui nende varem valmistatud kruuside kujundused tuhmusid juba pärast esimest pesu. Sellised kvaliteediprobleemid ei ole haruldased ning kliendid pöörduvad lahendusi otsides sageli meie poole.

Põhjus peitus tõenäoliselt ebasobiva trükitehnika valimisel. Tõenäoliselt olid need kruusid trükitud sublimatsioonivärviga, mis ei talu hästi pesemist. Üllatav oli see, et disain tuhmus juba pärast ühte pesu. Pikalt kestva trüki saavutamine ei ole alati lihtne, kuna materjalid võivad olla erinevad ning tootmisprotsessidel võivad olla ettenägematud mõjud. Kvaliteedi tagamiseks teeme kahtluse korral testprindid ja peseme tasse.

Jätkusuutliku ettevõttena soovitasime kliendile värvitrüki asemel graveerimist. Graveerimine mustadele kruusidele looks elegantse mattvalge viimistluse. Kruusitootja kinnitas meile, et nende tassid on graveeritavad, kuid tootmise käigus avastasime, et nende graveerimine kõrgel tasemel ei ole teostatav. Seetõttu otsustasime kasutada värvitrükki tintidega, mis taluvad tavalist pesemist. Kuigi kliendi logo sisaldab mitut värvi, otsustasime logo jaoks kasutada ainult valget, mille tulemuseks oli graveeringuga väga sarnane kujundus. Lisaks vähendas monokromaatiline lähenemine jalajälje suurust ja andis kruusidele minimalistliku ja rahuliku välimuse.

Kasutasime tampotrükki, tehnikat, mis tagab, et disain peab vastu korduvale pesule. Klient kinnitas hiljuti, et trükk peab nüüd suurepäraselt vastu ja kruusid on Telora Inseneribüroos igapäevases kasutuses.

loe rohkem