peene tikandiga hommikumantlid

Sõpruskonna eestvedaja ja klubi asutaja Marina sõnul tellivad nad liikmetele regulaarselt praktilisi esemeid, nagu rätikud, linased voodilinad, saunalinad, kruusid ja hommikumantlid. Eesmärk on pakkuda oma liikmetele traditsioonilisi, kasulikke ja ilusaid esemeid igapäevasteks toiminguteks.

Seekord oli meie ülesandeks tikkida hommikumantlitele ja rätikutele. Selle tarvis võtsime Marina käsitsi joonistatud initsiaalid “VM” ja muutsime need täpseks 1:1 graafikaks, mille tikkisime puuvillast rätikutele ja vahvelkangast hommikumantlitele. Vastupidavuse ja viimistletud välimuse tagamiseks valisime tikandi jaoks taaskasutatud polüestrist (rPet) niidi, kuna looduslikud kiud (näiteks puuvill) võivad jääda karvased.


Hommikumantlid on erinevates pastelsetes toonides, valmistatud 100% puuvillasest vahvlikangast, suurte kapuutsidega ja mugavate taskutega. Võluvate värvide hulka kuuluvad  Jeans Blue, Light Grey, Deep Blue, Old Pink, Army Green.

Need mõnusad vahvelkangast hommikumantlid on läbimõeldud ja isikupärane kingitus, mis lisab huviklubi hetkedele soojust ja nostalgiat. Marina Vou visiooni ellu viies tähistame sõpruse ja Eesti traditsioonide tähistamise olemust, mis on põimitud igasse pistesse ja kangasse.

loe rohkem