armastatuim riidest kott

Meie poole pöördus vegan restoran Kringel, et tellida brändile vastavaid keskkonnasõbralikke tooteid: riidest kotte, t-särke ja kleebiseid.

Me pakkusime neile riidest kottide jaoks erinevaid keskkonnasõbralikke valikuid, kuid valituks osutus Eesti populaarseima poekott – Balti Jaama kott. Hiinas valmistatud ja 100% puuvillast valmistatud kott paistab silma oma praktilise disaini poolest. Paksusega 220g, standardist suuremate mõõtmetega – 40x45cm ja mugavate, sobiva pikkusega topelt sangadega.

T-särkide osas järgisid nad innukalt meie soovitust ja valisid välja Kindi kõige nõutuma t-särgi mudelit Fuser. Kauni välimuse, vaba lõike ja ideaalse paksusega 180g särgid on valmistatud orgaanilisest puuvillast. Suurem grammkaal tagab parema vastupidavuse ja tiheduse, muutes need tugevamaks ja vastupidavamaks kui odavamad alternatiivid, mille grammkaal on 140–155 g. Vaatamata suuremale paksusele on need siiski mõnusalt hingavad isegi soojal suvepäeval. See oli kliendi jaoks väga oluline.

Kleebised valmistasime 15 cm laiustele rullidele, mida on mugav ladustada sahtlitesse või kappidesse. Valisime paberist kleebised, millele lisasime mati viimistluse, et tagada kaitse välismõjude eest. Sellega välistasime vajaduse kleebiseid lamineerida.

loe rohkem