kaitsvad pakendid vääriskividele

Sacred Amrita on luksustoodete valdkonna ettevõte, mis otsis keskkonnateadlikumaid ja esteetilisemaid pakendeid. Ettevõtte esindaja soovis, et erineva suuruse ja kujuga vääriskividest yoni munade ning dildode jaoks oleks ühtne ja mitmekülgne pakend. Alustamise projektiga entusiastlikult, et paremaks muuta varasemad lahendused, mis ei haakunud enam ettevõtte väärtustega.

Meie eesmärk oli rõhutada nende olemasolevat logo ja värve, arendades samal ajal edasi visuaalset identiteeti. Mõistes nende loodusest inspireeritud, kuid kaasaegset stiili, mis on suunatud peamiselt naistele, püüdsime tõsta toote luksuslikku olemust. Disain on naiseliku hõnguga, sisaldades pojenge ja olemasolevat logo. Need viitavad naudingule, ihale ja kütkestavatele kogemustele. Meie lähenemisviisi keskmes oli rõhk lilladel toonidel, nii heledatel kui tumedatel.

Toode pakendatakse esmalt 100% puuvillast kotikesse, mille ümber läheb kaitseks lamba jääkvillast valmistatud tekk ja kõik see l asetatakse katmata naturaalsest lainepapist valmistatud väga tugevasse karpi. Pakendit ümbritseb kauni disainiga taaskasutatud paberist hallikas pabervöö. Kõik pakendi osad on täielikult ringlusesse võetavad.
Meeldivaks ja diskreetseks toote ostmiseks lisasime pakendi küljele QR-koodi, mis võimaldab klientidel skannimise kaudu tootest ülevaate saada. Üksikasjaliku tooteinfo lisasime läbimõeldult pakendi alla.

Sacred Amritale pakendite loomine oli inspireeriv teekond. Oleme õnnelikud, et meie poolt loodud lahendus täiustab toodete olemust ja kannab endas naiselikke väärtusi.

loe rohkem