Neste jätkusuutlik visoon

Jätkusuutlikkusele kõrgeid standardeid seadev Neste omab tugevat visiooni keskkonnavastutusest. Nende laiendatud jätkusuutlikkuse visioon on lahutamatu osa Neste uuest muutuste lainest: võetakse juhtroll, et muuta oma väärtusahelat süsinikuneutraalseks ja looduspositiivseks, ning seatakse endale ambitsioonikad eesmärgid seoses bioloogilise mitmekesisuse, inimõiguste, tarneahela ja toorainetega.

Neste unistas, et tema meeskonnal oleksid esinduslikud reklaamrõivaid ja selle sooviga pöörduti KINDi poole. Nende PVC-vabad ning 100 % vee- ja tuulekindlad parkad Didricksonilt vajasid tipptasemel pealetrükki, mis haakuks nende visiooniga.

Trükkisime logod väga vastupidavate siiditrükivärvidega, mis on elegantse mati viimistlusega. Kujundused sai paigutatud nähtavatele kohtadele: seljale Neste, ühele varukale Futura, teisele varukale ja rinnale Neste MY. Logosid paigutades võtsime arvesse võtsime ka asjaolu, et näiteks käed taskus seistes oleksid kõik kirjad kenasti nähtavad.

Uued meeskonna joped said väga maitsekad ning kvaliteetsed ja Neste võib kindel olla, et meie poolt teostatud trükk jääb kestma pikkadeks aastateks. Oleme väga uhked oma panuse üle Neste õilsasse missiooni ning püüame üheskoos inspireerida teisi ühinema liikumisega rohelisema ja helgema homse poole.

loe rohkem