sildid ja bännerid kunstinäitusele

PoCo on POP. Tallinna uus popkunsti muuseum, kus on esindatud maailma popkunsti suurimad staarid – ikoonid minevikust, olevikust ja tulevikust.

POCO pidulik avamine tõi kaasa kiirelt tegemist vajavad trükiprojektid ja meil oli hea meel sellest osa saada. Meie koostöö hõlmas autorisiltide, tsitaadidega bännerite, meeskonnarõivaste, suveniirkleebiste ja erinevate kunstnike teostega t-särkide tootmist.

Kunstnike töid tutvustavate T-särkide jaoks printisime hoolikalt valgetele ja valkjatele orgaanilisest puuvillast T-särkidele (S/S Creator), kasutades veepõhiseid värve, mis sulanduvad kangaga sisse. Iga värv trükiti eraldi, et tagada kvaliteet ja täpsed värvid. Kunstnike töödega T-särke saab näitusel vaadata ja osta.

Trükkisime piiratud tiraažis 3×35 särki. Saime töö valmis kahe päevaga ja tarnisime need pidulikuks avamiseks muuseumi. Lisaks hoolitsesime T-särkide triikimise ja voltimise eest, kuna tegemist oli viimase hetke projektiga ja kliendil poleks olnud aega seda ise teha.

Lõime ka muuseumikülastajatele koju kaasavõtmiseks suveniirkleebised ja riietele kleebitavad külastajakleebised. Külastajate kleebiste liim valiti hoolikalt nii, et see oleks piisavalt õrn, et mitte kahjustada külastajate rõivaid. Suveniirkleebised trükkisime veepõhiste värvidega, mis talub kergeid kriimustusi ja UV-kiirgust.

Lisaks oli iga kunstiteose juurde vaja silte kunstnike nimedega ja mõnel juhul ka bännereid, millel on kunstniku tsitaat. Selleks valmistasime 2mm paksused mustade ääriste ja valge kirjaga autorisildid ja tsitaadibännerid. Elegantse lõpptulemuse saavutamiseks lisasime papile musta naturaalse paberi ja trükkisime mustad sildid valge tekstiga – see oli protsess, mis sarnanes käsitööga.

Oleme alati valmis põnevate projektidega kampa lööma, isegi kui töö on tarvis valmis saada vaid mõne päevaga.

loe rohkem