Kas oled saanud meene, mis liigub kohe kapi tagumisse nurka, et sealt siis paari kuu pärast prügikasti lennata? Milline ressursside raiskamine!

Kõige rohkem kingipohmelli tekitavad meened, kus fookus ei asetu tõelisel väärtusel. Keskmes on kokkuhoiupoliitika ja reklaam reklaami pärast. Sinna hulka kuuluvad viletsad pastakad, plastikust joogipudelid ja parkimiskellad, sünteetilised küünlad, kehva kvaliteediga kandekotid jmt.

Selline meenete väljapanekut iseloomustav vaatepilt viib kiirelt mõttele, kas üldse on eetiline kingitusi personaliseerida ja kinkida? Kas sellised kingitused saavad kedagi teha õnnelikuks? Teisest küljest tuleb ikkagi mõista, et kvaliteetsete ja läbimõeldud meenetega saab töötajatele, partneritele või klientidele olla kasulikuks kaaslaseks igapäevaelus. See on suurepärane viis jätmaks püsivalt head muljet.

kingitus, mis tõstab elukvaliteeti

Praktiline kingitus või olla meie igapäevane kaaslane: seljakott, veepudel, pleed või helkur. Tõeliselt praktiline meene tõstab elukvaliteeti, sest pakub mugavust ja on vajalik. Näiteks hea seljakott mahutab päevaks vajaliku – sülearvuti, joogipudel, prillitoos, raamat, rahakott ja võtmed.

Joogipudel aitab meeles hoida, et on vaja 1,5 liitrit (soovituslik päevane kogus) vett juua ning aitab ka raha/aega säästa, kuna pole tarvis poest pudelivett osta.

Soe pleed on kaaslaseks nii sumedatel suveõhtutel lõkke ääres kui ka talvel kamina ees varbaid soojendades.

kauakestev asi teeb head reklaami

Kvaliteetsed meened leiavad mitmekülgset kasutust. Nad on ilusad, mõnusad, vastupidavad ja praktilised. Näiteks kvaliteetne rätik leiab laialdast ja regulaarset kasutust saunas, spordisaalis, rannas, reisil ja kodus. 

Kinkides vastupidava metallist termose võib klient ka viie või kümne aasta pärast pudelit kasutada. Metallist termos on miski, mida inimene võtab kaasa nii tööle kui ka perega loodusesse matkama minnes. Sooja jooki juues meenub ka tore partner, kes talle kingituse tegi!

tee ilus kingitus ja unusta suur logo

Üks suurimaid möödapanekuid on kingitusest endale reklaamtahvli tegemine. Suured logod ja tunnuslaused on peamiseks põhjuseks, miks meened ei leia kasutust ja jäävad piinlikult riiuli taha nurka oma aega ootama. Kes sooviks enda päeva veeta asjade seltsis, kus laiutavad erinevate ettevõtete logod? 

Kingi enda kolleegidele või klientidele minimalistlik meene, mille võid jätta ka täiesti personaliseerimata. Või, kui soovid kingitust personaliseerida, siis tee seda sooja sõnumi, toreda graafilise elemendi või pisikese logoga. Näiteks lihtne idee on graveerida logo tootele nii, et see ei sega selle kasutajat. Puhta disainiga meene sobib ka suurema tõenäosusega paremini erinevate stiilide ja maitsetega, kuna mõjub pidulikult, lihtsa ja ehedana.

vali tooted, mis aitavad inimestel säästa

Kui ettevõtetel raha napib või soovitakse kokku hoida, siis ostetakse madala kvaliteediga meeneid ja lisatakse ettevõtte logo peale. Südamlik soovitus on pigem odava nodiga endale mitte halba mainet kujundada! Pigem vali soodsam toode, vähenda tellitavat kogust, leia lihtsam trükitehnika või lükka tellimus tulevikku.

Paljud tooted, mida inimesed peavad kalliks, on tegelikult suurepärased säästjad! Sellised meened peavad kaua vastu, vähendavad kulusid, tõstavad ettevõtte mainet ja toovad isegi raha sisse.

Suurepärane näide on kalendermärkmik, mis aitab planeerida aega, püstitada ülesandeid ja meeles pidada tähtsaid kohtumisi. Samuti hea mahutavusega poekott, mis on tugevast kangast ning mugava pikkusega sangadega, võib sind teenida elu lõpuni.

Soovime, et teie ettevõtte meened oleksid praktilised, ilusad ja tooksid klientidele rõõmu. Tutvu kingituste listiga siin! https://view.publitas.com/md-en/01_23-1-gifts_eng_without-prices_vr-vpjgqydkovv6/page/1