BONOBO lõhnaküünalde sari

BONOBO on Eesti kosmeetikasari, mis on loodud loodust ja loomulikkust hindavale naisele. BONOBO looja Kristi Kalluste toodab käsitsi korjatud Eesti taimede tarkuse ja orgaanilise rafineerimata shea-või abil palju toredaid tooteid. Rõõm on näha, et neil on kasutusel purgiringlus, nii et järgmine kord haara oma vana BONOBO toote purk kaasa ja saad uue soodsamalt!

BONOBO pöördus meie poole sooviga oma küünlasarja disain ühtlustada ülejäänud toodete valikuga.

BONOBO toodab kolme erineva lõhnaga küünalt- sidrunhein, lavendel ja kadakas. Esialgsel disainil ei ühtinud kaane- ja tootekleebis omavahel stilistiliselt ja kleebise taustal kasutatud beež toon oli pigem segav element, mis ei jäänud trükis väga ilus. Küünla all olev tooteinfo kleebis oli musta tausta ja valge tekstiga, mis kujunduse seisukohalt jäi pigem võõraks, kuna BONOBO bränd ise on hästi helge ja rõõmus. Purgi põhi ei olnud ühtlane sile pind, seetõttu jäi kleebis kortsu ja tulemus ei jäänud kvaliteetne.

Tegime erinevates suurustes kleebiseid ja ühtlustasime disaini kaanekleebise, tootekleebise ja tooteinfo sildi vahel. Tõime värvilistes logodes kasutatud värvid tootekleebistele ja igale lõhnale lisasime sobiva illustratsiooni. Kuna infokleebis purgi all ei toiminud, siis pakkusime lahenduseks hoopis kahepoolse trükiga tootesildi, mida saab küünla ümber riputada kauni paelaga.

Trükkimiseks kasutasime õrna tekstuuriga naturaalset paberit ja digitrükki, mis on kõrgete keskkonnastandartitega.

Koostöö BONOBOga oli väga meeldiv, meie kontor lõhnab nüüd imeliselt tänu nende lavendli küünlale.

loe rohkem