Ökosahver nähtavaks

Ökosahvri tootevalikus leiab lisaks mahetoidule ka ökokosmeetikat ning ökoloogilisi pesu- ja puhastusvahendeid. Ökosahvri elu eesmärk on pakkuda kvaliteetset toitu.

Ökosahver tuli meie poole sooviga saada palju erinevaid trükiseid, mis oleks kõik toodetud võimalikult keskkonnasõbralikult. Vaja oli kinkekaarte, visiitkaarte, poesilte, kotte, pusasid, T-särke ja lippe. Neil oli endal väga kihvt logo ja kujundus olemas.

Korrigeerisime tehniliselt kõik failid ja vaatasime üle fontide proportsionaalsed kaugused ja suurused, ning nõustasime, kuidas oleks kõige parem kujundusi toodetele asetada.

Valituks sai 100% puuvillane ja väga hea mahutavusega kandekott. Väga oluline oli pikk kotisang, mida saaks kanda mugavalt üle õla, ning mis oleks piisavalt tugev, et peaks vastu raskustele. Naturaalne kangas on ilmekas ja säbru annab edasi looduse enda disaini kotil. Logo kandsime kotile siiditrüki tehnikas, kuna tahtsime veenduda, et palju kantav kott säilitaks oma logo pikaks ajaks ja peaks vastu raskustele.

Rõivad valisime välja Stanley/Stella tootevalikust, mis olid 100% puuvillased ja unisex lõikega. Logo läks rõivastel väikselt vasakule rinnale ja seljale suurelt kogu rõiva ulatuses.

Trükistele pakkusime erinevaid paberi lahendusi. Kinkekaartide ja visiitkaartide kujundused trükkisime kergusega digitrükis 300g ja 400g tekstuuriga paberile.

loe rohkem