Linnavaatega kleebised

PARiM pöördus meie poole sooviga oma klaasseintega koosolekuruumi muuta ilusamaks ja lisada emotsiooni. Oluline oli kontoris säilitada samaaegselt ideaalne valguse ja privaatsuse tasakaal. Esimese koosolekuruumi jaoks ammutasime inspiratsiooni Tallinna suurepärastest vaadetest, teise koosolekuruumi jaoks valisime Londoni ikoonilise linnapildi, kuna PARiMal on esindused mõlemas linnas.

Järgides oma pühendumust jätkusuutlikkusele, kasutasime mõlema linnapildi keerukate siluettide väljalõikamiseks matitud valget kilet. See keskkonnasõbralik lähenemine mitte ainult ei vähendanud jäätmeid, vaid andis ka ainulaadse ja stiilse hõngu.

Meie terviklik lahendus hõlmas ka vanade kleebiste eemaldamist, klaasi puhastamist ja uute kleebiste paigaldamist, tagades kliendile sujuva ja probleemideta kogemuse. Lõpptulemuseks on kaks koosolekuruumi, millest avanevad võrratud vaated Tallinnale ja Londonile, luues PARiMa klientidele ja töötajatele kaasahaarava ja meeldejääva kogemuse. PARiMas on parim vaade alati vaid ühe pilgu kaugusel.

loe rohkem